Свої б’ють своїх: рейдери під прикриттям правоохоронців спричиняють соціальну кризу у прикордонних з країною-агресором областях

Збір урожаю агрохолдингу «Росток» блокують невідомі під прикриттям правоохоронців. Зазначимо, що регіони, де знаходяться підприємства холдингу, завжди вважалися депресивними у порівнянні з іншими областями країни. Тож у людей тут є лише дві можливості прогодувати родини – або працювати в полях, або здавати свої паї в оренду підприємству. Зараз таку можливість в них відібрано.

«Ті дії, які проходили в останні дні, дуже схвилювали жителів нашого села. Люди переживали за те, чи виплатиться їм орендна плата», – каже голова Оленівської сільської ради Глухівського району Сумської області Геннадій Конюхов. 

Холдинг наразі реалізує багато соціальних проектів, сплачує величезні податки, допомагає армії та школам, тобто, фактично, є центром життя регіону. А для всієї країни – важливою частиною економіки. Тож втрата такого платника податків – це велика шкода для держави.

«І підприємство піклується не тільки про свої посіви, а й про територію села, вони допомагають школі, місцевому храму, у нас на території нашого села є Свято-Успенський храм і вони допомагають в ремонті храму», – додає сільський голова, – «В цьому році для ремонту першого класу по програмі «Нова українська школа» було виділено кошти в сумі 80 тисяч гривень, вірніше, зроблений ремонт першого класу. Наші першачки пішли до першого класу в оновлений сучасний клас». 

Голова Ради директорів АПХ «Росток Холдинг» Віктор Купавцев зазначає – те, як холдинг намагаються знищити, викликає величезне обурення у міжнародної банківської спільноти, адже він має там багаторічний авторитет. І найголовніше обурення партнерів холдингу викликає те, що фактично свої б'ють своїх: «Ми допомагаємо правоохоронним органам в тому числі, наші поля знаходяться на кордоні, ми тісно пов'язані з прикордонниками, їм надаємо допомогу. Ось так на сьогодні ми піднімаємо тривогу про те, що не можна так поступати з нами».

Хто стоїть за блокуванням підприємства і які наслідки це може спричинити – дивіться у власному розслідуванні «СтопКору»: 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини