Світовий банк відправив в Україну місію для ревізії реформ

04.07.2017 11:53

Представники Світового банку прибули до Києва й протягом наступного тижня працюватимуть над тим, що перевірити, наскільки ефективно в країні запроваджуються реформи та чи позитивно це впливає на ведення бізнесу.

Новину повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку, передає "Преса України".

"3 липня перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зустрівся з економістами Світового банку Максимом Яворським та Тіграном Парваняном. Місія Світового банку прибула до Києва, щоб оцінити прогрес реформ у легкості ведення бізнесу", – йдеться у повідомленні.

Місія працюватиме в Україні впродовж тижня. В основі програми візиту - зустрічі з приватним сектором для оцінки практичної імплементації реформ задекларованих Україною в поточному році (у сфері реєстрації бізнесу, будівництва, міжнародної торгівлі, реєстрації власності, захисту міноритарних акціонерів та сплати податків).

"Місії такого роду відвідують й інші країни, але далеко не всі. Тому сьогодні в нас є досить унікальна можливість продемонструвати реальний стан справ і як реформи працюють на практиці", – сказав Нефьодов.

За його словами, представники місії зустрінуться з Мін'юстом, Держгеокадастром, ДАБІ, НКРЕКП та проаналізують стан справ по всіх компонентах, які враховуються у формуванні рейтингу Doing Business.

Результати зустрічей у Києві будуть покладені в основу щорічного звіту Світового банку "Doing Business 2018".

Нагадаємо, фінансисти Національного банку підбили підсумки платіжного балансу України за травень 2017 року. За останніми даними спостерігається позитивна динаміка – профіцит в розмірі 357 млн доларів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини