«Супрун назвала мене корупціонером – це необережно з боку чиновника» – Борис Тодуров про конфлікт з в.о.міністра Супрун

19.12.2018 19:27

«У своєму коментарі вона (Уляна Супрун – ред.) публічно назвала мене корупціонером. Також назвала якісь цифри, за які ми нібито продаємося, це публічне звинувачення в корупції, хоча в тих документах, які я подав як кандидат на посаду директора, є дві довідки – про несудимість та про те, що проти мене немає жодних кримінальних справ. Тому називати мене корупціонером, маючи 3 перевірки, які проводилися в Інституті серця – це необережно зі сторони чиновника» - так прокоментував конфлікт з виконувачкой обов’язків міністра Борис Тодуров.

Читати повну версію інтерв’ю Бориса Тодурова...

Нагадаємо, вчора 18 грудня в столичному «Інституті серця Міністерства охорони здоров’я України» шляхом таємного голосування наукових співробітників на посаду нового генерального директора обрали Бориса Тодурова.

За кілька днів до цього стався конфлікт, який набув розголосу у мережі. 14 грудня колектив медустанови заявив про те, що в інститут увірвались представники праворадикальної організації С14. В Інституті атаку молодиків із С14 пов’язали зі спробою зриву виборів керівника Інституту серця, які були призначені на 18 грудня.

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун емоційно відреагувала на події у медустанові. «Тодуров, очевидно, дуже боїться втратити своє феодальне князівство, якщо вирішив готувати лікарів бути його акторами», – зазначила чиновниця на своїй особистій фейсбук-сторінці.

Зазначимо, що у 2017 році Тодуров виступав із критикою дій МОЗу через гальмування процесу державних закупівель життєво необхідних ліків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини