Суперечка навколо будівництва ЖК «Варшавський» у Києві

13.08.2018 16:23

Чергова суперечка навколо будівництва у Києві. Вже два тижні поспіль мітингувальники блокують територію навкруги житлового комплексу «Варшавський» і не пускають техніку на будмайданчик. У чому саме полягає суть конфлікту – спробували розібратись журналісти «Стоп Корупції».

Оскільки будівництво комплексу опинилося під загрозою, до команди «Стоп Корупції» звернулися майбутні мешканці цих багатоповерхівок. Вони підозрюють, що деякі з мітингувальників – не ті, за кого себе видають.

Ще кілька років тому на цій землі були сади і теплиці агрокомбінату Пуща-Водиця. Однак оскільки попит на житло у Києві стрімко зростає – підприємство віддало частину володінь в оренду під відсотки за умови, що певну кількість квартир отримають безпосередньо співробітники. «2013 року сесією Київської міської ради було затверджено детальний план території будівництва багатоповерхового житлового масиву на землях агрокомбінату Пуща-Водиця, фактично, це дало старт тому, що ці землі фактично получили законне право змінити своє цільове призначення і бути переданими під будівництво житлового району», - розповідає Володимир Хлопан, заступник генерального директора з питань інвестиції і соціальних питань агрокомбінату Пуща-Водиця.

Агрокомбінат чітко визначив, хто має право на квартири. Це кияни, які працюють на підприємстві не менше трьох років. І вони житло дійсно отримали. Однак у самий розпал будівництва на майданчику з’явилися люди, які начебто теж претендують тут на житло.

Деталі конфлікту дізнавайтесь з відеосюжету:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X