Сумська область: за минулу добу 5 боєприпасів виявлено та ще 2 знешкоджено

26.03.2020 15:38

25 березня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 122 мм та 1 – го 85 мм артилерійських снарядів які раніше виявили в с. Коровинці Недригайлівського району та в с. Северинівка Сумського району. Небезпечні предмети були вивезені у спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення одного 122 – мм, одного 145 – мм та трьох 76 - мм артилерійських снарядів. Відголоски минулих війн були виявлені в с. Коровинці Недригайлівського району, на відстані 1,5 км від житлових будинків, в с. Вовна, Шосткинського району, на відстані 1 км від осель громадян та в м. Лебедин на відкритій території на відстані 70 м від житлового сектору.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).

106.jpg

У ДСНС України у Сумській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X