Сумська область: за минулу добу 1 боєприпас знешкоджено та ще 3 виявлено

11.03.2020 15:53

10 березня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76-мм артилерійського снаряду, який раніше виявили в с. Кашпури Роменського району в полі на відстані 1,5 км від житлових будинків. Небезпечний предмет було вивезено у спеціально відведене місце та знищено шляхом підриву.

Того ж дня, на лінію екстреного виклику 101 надійшло ще три виклики про виявлення небезпечних предметів у с. Олешня Роменського району, с. Самооївка Краснопільського району та с. Москавський Бобрик Лебединського району. Так, 82-мм, 152-мм та 120-мм мінометні міни у трьох випадках були знайдені місцевими мешканцями: в лісі, на відкритій території та лісосмузі. Відголоски минулих літ знаходилися на відстанях 50 м, 100 м та 70м.

На місця виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилученням та знешкодженням боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку “101”.

 

У ДСНС України у Сумській області

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X