Сумнозвісний арсенал у Калинівці повністю очистили від боєприпасів – командири ЗСУ

16.12.2019 14:48

Військові повідомили про повне розмінування території 48-го арсеналу в Калинівці Вінницької області, де у 2017 році горіли склади боєприпасів, що спричинило масшатбні вибухи і руйнацію 2 тисяч будинків у Калинівці, селах Павлівка, Медвідівка, Сальник та Дорожнє.

Фото: Vежа

На сьогодні спеціальна група експертів інспектує якість виконаних робіт з розмінування.

Варто нагадати, що територію в радіусі 10 км довкола складів армійці зачистили від залишків боєприпасів ще у листопаді 2017-го.

Минулого тижня сапери закінчили поверхневе розмінування технічної території сховищ, де зберігаються бойові припаси. Таким чином розміновано всю необхідну територію, і наразі представники ЗСУ заявляють про відсутність небезпеки.

Військові також планують протягом найближчого року планово утилізовувати боєприпаси, термін придатності яких сплив. Про дату та час утилізації у Міноборони повідомлять додатково. Та просять місцевих мешканців прилеглих сіл, почувши вибухи, не панікувати.

Про це в коментарі одному з місцевих видань розповів командир військової частини А1119 полковник Микола Батюк. Дану інформацію також підтверджує вінницький портал Vежа з посиланням на редакцію інформаційної агенції Міністерства оборони України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X