Сумнівний тендер у Броварах виграла компанія, що обслуговувала резиденцію Януковича

08.08.2018 10:04

Знімальна група «Стоп Корупції» вирушила до Броварів, аби показати, які схеми вигадали місцеві чиновники, щоб обійти систему Prozorro. Один з найбільш резонансних випадків порушення тендерної процедури зафіксовано у закупівлях дитячого дошкільного закладу «Оленка», де незважаючи на меншу цінову пропозицію, переможцем визнано компанію «Мідас».

Як розповів журналістам голова Броварського осередку ГО «Стоп Корупції» Роман Сімутін, даний тендер відбувся, незважаючи на те, що була купа порушень: не надали довідку про склад працівників, довідку НДФ, завірену відповідною податковою інспекцією тощо. Пропозицію з подібними порушеннями тендерний комітет однозначно повинен був відхилити і оголосити нову закупівлю. Але цього не було зроблено.
І зараз – увага! - вже класична схема. Міська рада укладає додаткову угоду з компанією «Мідас» на виконання додаткових робіт на чималу суму – тобто фактично фінансування було збільшено ще на 14 мільйонів гривень.

Як виконуються роботи в дошкільному закладі – знімальна група «СтопКору» вирішила побачити на власні очі. Директор компанії ТОВ «ДК Мідас» В’ячеслав Московка провів журналістам екскурсію по будівництву. Стверджує: початково до вартості тендеру не було включено вікна, дах тощо. Та все більше схоже на давно злагоджену схему по виділенню додаткових коштів. Адже компанія «Мідас» - відносно молода, створена приблизно 3 роки тому. І це нібито їхній перший серйозний об’єкт.

Але, виявляється, певний досвід роботи у них насправді є. Адже до цього попередня компанія, яку очолював В’ячеслав Московка, виконувала роботи у… «Баті» в Межигір’ї. Про ці та інші цікаві подробиці справи дізнавайтесь з відеосюжету:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини