Сумнівний тендер на будівництво дитсадка, що виграла фірма Олексія Шевеля, може коштувати посадовцям трьох років за ґратами

07.08.2019 10:37

Мільйонний контракт на будівництво садочка у Тарасівці без аукціону отримала фірма «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ», що не має на це ані відповідних дозвільних документів, ані кваліфікованого штату працівників. Та й профілем діяльності компанії до минулого року були газотранспортні системи. То ж чому саме їм дістався контракт? Журналісти спробували дізнатись у місцевого селищного голови.

Утім, голова Великодимерської ОТГ Анатолій Бочкарьов виявився небагатослівним: заявив, що не пам’ятає всіх деталей і послався на начальницю відділу капітального будівництва Галину Плотнікову, яка нібито саме зараз перебуває у відпустці.

Але і це ще не все. За певний час контракт з «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТ» було розірвано. І укладено новий договір, до речі, теж без конкурсу.
Новим переможцем є ФОП «Шевель Олексій Борисович». За дивним збігом обставин – саме він кінцевий бенефіціар «ГАЗ ГРАНД ПРОЕКТУ». Невже ці факти не насторожили тендерний комітет? Чи, можливо, йдеться про змову?

Майже мільйон - на проект дитсадка (скріншот з proZorro)

«Якщо, власне, говорити про відповідальність ймовірних винних осіб, то в цьому випадку це голова, секретар тендерного комітету та замовник. В такому разі буде працювати стаття кримінального кодексу №364, а саме зловживання владою або службовим становищем, оскільки була завдана шкода державі, бюджетним коштам», – коментує директор юридичного департаменту ГО «Стоп корупції» Роксолана Арійончик.

За словами юриста, це правопорушення передбачає обмеження волі та позбавлення права обіймати посаду строком до трьох років.

Читайте також: Змінили шило на мило: нові тендерні схеми нечистоплотних чиновників

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини