Сумнівний постачальник харчів судиться з «Укрзалізницею» за право й далі обдирати пасажирів

10.12.2019 12:00

У вагонах «Інтерсіті» на кожному кріслі – меню монополіста WOG cafe. Продукти у ньому майже такі самі, як і на заправці WOG. Але от ціни чомусь геть інші. Хто змушує пасажирів платити космічні гроші за сумнівну якість? Та чому компанія, що годує пасажирів, раптово подала на «Укрзалізницю» до суду? Дивіться у новому сюжеті Артема Поліковського.

Наприкінці 2019 року контракт Укрзалізниці з ТОВ «ВОГ рітейл» нарешті завершується.

Тож для того, щоб обрати постачальника на наступний рік, як і минулого разу, було оголошено прозорий тендер. За умовами закупівлі, компанія має не лише підгодовувати пасажирів, але й забезпечити якісним відеоконтентом та займатися перевезенням невеличких посилок.

Фіналістами конкурсу стали три компанії, включно із «ВОГ рітейл». На найближчому засіданні представники тендерного комітету мали розкрити конверти з ціновими пропозиціями та обрати переможця.

Проте цього не сталося, оскільки судді Волинського окружного адмінсуду піднесли залізничникам неприємний сюрприз, ухваливши наступне рішення (цитуємо):

«Заборонити Акціонерному товариству «Українська залізниця» вчиняти дії, направлені на продовження процедури проведення конкурсу. Стягувач – WOG cafe».

Волинські судді встали на бік монополіста

«Укрзалізниця» вже повідомила, що подаватиме апеляцію. Але невідомо, чи зможе і тут Феміда спрацювати настільки швидко.

Невже й надалі ненажерливий монополіст збагачуватиметься коштом українських пасажирів? «СтопКор» продовжить стежити за ходом процесу. Тож далі буде.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини