Сумнівний “Досвід” – окружний виборчком на Донеччині контролюють люди Медведчука?

28.02.2019 17:03

Громадський активіст, що вболіває за долю країни, чи "смотрящий" за виборами на Донбасі від сепаратистів? Та чи випадково до складу виборчої комісії у неспокійному регіоні потрапила людина, яка має тісні зв’язки з "Українським вибором"?

Фото з особистої фейсбук-сторінки Миколи Чернічкіна

До дня, коли відкриються виборчі дільниці, залишився місяць. І саме там, на дільницях, буде вирішуватись доля країни. Тому вкрай важливо розуміти, що ж відбувається за зачиненими дверима виборчкомів.

А відбуваються там подекуди дивні речі. Особливо у регіонах, що межують з тимчасово непідконтрольними територіями.

Поява в окружному виборчкомі міста Слов’янська Миколи Чернічкіна зацікавила незалежних спостерігачів від Святогірського осередку ГО "Стоп корупції" буквально з першого засідання ОВК. Введення цього персонажа до складу ОВК замість іншого члена комісії від кандидата на пост президента України Іллі Ківи викликало багато запитань – набагато більше, ніж відповідей.

Неабияку цікавість викликали кадри, які вдалося зафільмувати активістам "Стоп корупції" в рамках проекту "Стоп політичній корупції". На цих кадрах можна побачити позначки, зроблені новообраним членом ОВК Чернічкіним навпроти прізвищ членів окружної виборчої комісії, які представляють у виборчкомі інших кандидатів.

Отже, редакція "СтопКору" розпочала власне розслідування, результати якого наразі, як мінімум, дивують та викликають неабияке занепокоєння. Особливо з огляду на ті самі позначки навпроти прізвищ членів ОВК від таких кандидатів, як Вілкул, Зеленський, Тимошенко та Садовий.

Почнімо з того, що громадська організація "ВИБОРЧА ПЛАТФОРМА "ДОСВІД", від якої в ОВК потрапив пан Чернічкін, існує усього півроку. За даними аналітичної платформи YouControl, зареєстроване це об’єднання на чолі з Миколою Дмитровичем наприкінці липня 2018 року у місті Слов’янську Донецької області. Цікаво, що сам засновник – харків’янин і жодного відношення до регіону, здавалося б, не має.

Натомість, як з’ясувалось з відкритих джерел, харків’янин Микола Дмитрович Чернічкін має пряме відношення до сепаратистських кіл рідної Харківщини та тісні зв’язки з одіозним очільником територіальної ради "Українського вибору" у Харкові Андрієм Лесиком.

Фото з особистої фейсбук-сторінки Миколи Чернічкіна

Нагадаємо, що колишній депутат Харківської міської ради Андрій Лесик був затриманий оперативниками СБУ за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України. За часів свого депутатства він також неодноразово висловлювався на підтримку країни-агресора, що не дивно – адже на власній сторінці пан колишній депутат хизується своєю дружбою з одіозним кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком.

Фото з особистої фейсбук-сторінки Андрія Лесика

За інформацією місцевих та загальнодержавних ЗМІ, Микола Чернічкін є громадським представником Андрія Лесика та брав безпосередню участь у звільненні одіозного друга Медведчука з-під варти. Фото, зроблене адвокатом Лесика, це підтверджує.

Фото з особистої сторінки Дмитра Тихоненкова

Але й це ще не все. У 2007 році, перебуваючи на посаді голови ОВК №174 у Харкові, Микола Чернічкін... зірвав вибори на дільницях округу. Саме внаслідок дій пана Миколи, які представники усіх політичних сил охрестили саботажем, тисячі виборців елементарно не змогли проголосувати.

Цікавий досвід, чи не так?

Наразі журналістами "СтопКору" до ефіру готується сюжет, у якому ми детально розповімо про все, що нам вдалося встановити. Отже, слідкуйте за оновленнями – ви маєте про це дізнатись!

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X