Сумнівне звільнення держреєстратора у справі «Херсонбуду»: активісти звернулися до голови ОДА Херсонщини

Виконав рішення Верховного Суду – попрощався з посадою: у Херсоні державного реєстратора Фаріта Мустафаєва, який повернув законним власникам права «Херсонбуду», звільнили. Крім того, йому ще й вручили підозру та постійно погрожують. Хто «замовив» держреєстратора? Та на чиєму боці грають херсонські судді? Дивіться у матеріалі Марії Шевель.

«Я розумію, хто за цим стоїть, але говорити не буду, щоб у мене було проблем ще більших. Я розумію, хто ці люди, які мені погрожували, від чийого імені погрожували. Раніше тиск був великий, але зараз пресинг іде через суди. Бо суди мені в усьому просто відмовляють, попри аудіозаписи, де мені погрожують», – розповідає пан Мустафаєв.

Активісти підозрюють: правоохоронці і представники Теруправління юстиції діють в інтересах групи осіб, причетних до рейдерського захоплення «Херсонбуду». Також активісти припускають, що та ж група осіб може здійснювати тиск на суд під час розгляду апеляційної скарги Мустафаєва.

Mustafaiev4
Фаріт Мустафаєв Фото: СтопКор

Попри безліч процесуальних порушень під час вручення підозри, 23 лютого суд не задовольнив скаргу ексреєстратора.

«Керуючись 2 частиною ст. 376, статтями 404, 470, 422 КПК України, колегія суддів постановила: апеляційну скаргу Мустафаєва Фаріта Анваровича залишити без задоволення, ухвалу слідчого судді Херсонського міського суду Херсонської області від 28 січня 2021 року щодо скасування апеляційної скарги Мустафаєва Фаріта Анваровича про повідомлення про підозру залишити без змін. Ухвалення остаточне, оскарженню не підлягає», – йдеться у документі.

Сам колишній реєстратор впевнений: цей судовий процес – справжній фарс, усі клопотання Мустафаєва відхиляються, а поліція з прокуратурою працюють на певні кола.

Тож усі подробиці цієї історії громадські активісти виклали у зверненні на ім’я очільника Херсонської облдержадміністрації. Сподіваємося, компетентні органи звернуть увагу на викладені «СтопКором» факти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини