Сумнівне будівництво у Вишгороді: забудовник ігнорує заборону ДАБІ

Знімати будівництво житлового комплексу «Ярославичі-2» у Вишгороді виявилось справою небезпечною. А все тому, що зводять його незаконно. До рук журналістів «СтопКору» потрапили два протоколи архітектурно-будівельної інспекції. Один про правопорушення, інший – про зупинення будівельних робіт. Втім, як знімальна група переконалась на власні очі, будівництво триває.

Як стало відомо із розмови з мером міста О. Момотом, ДАБІ дала припис про те, щоб зупинити будівництво. Компанія-забудовник подала до суду, де має вирішуватись це питання. При цьому забудовник ігнорував припис ДАБІ про заборону і продовжував будувати об'єкт.

Власне, від розв'язання цієї проблеми міський голова делікатно відхрещується: мовляв, не має важелів впливу: «Ми зробили відділ при міській раді ДАБІ, але в нього повноваження до певної складності об'єкта, цей об'єкт найвищої категорії складності. Він в повноваженнях республіканського ДАБІ… Це треба в першу чергу ставити запитання: як відкривалася декларація і як експерт дав висновок... А там вже буде вирішувати суд». І додає: «Хотілося б, щоб привели до норм законодавства, тому що якщо хтось думає, що це будівництво комусь доставляє задоволення, то з нього одні проблеми для міста».

Дізнавайтесь більше на цю тему з сюжету: 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини