СУХпайок від кандидата: на Луганщині розслідують факти підкупу штабом Олександра Сухова членів ДВК і виборців

24.07.2019 12:00

Вільне волевиявлення – за 5 кг цукру: саме такий «курс» обміну голосів було зафіксовано у Лисичанську. Як розповіли журналісту «СтопКору» Наталії Дігтяр місцеві жителі, цукор можна було отримати в спеціальному «пункті видачі» за карткою, пообіцявши віддати голос на користь кандидата в народні депутати в 107 окрузі Олександра Сухова.

«Є старші волонтери, а є просто волонтери. Старші волонтери відповідають за кількість волонтерів, які ходять по будинках людей: запрошують, записують і збирають де-небудь у визначеному місці, щоб роздати їм цукор, гроші тощо», – розповіла «СтопКору» одна з учасниць схеми, чиє ім’я та обличчя ми приховуємо з міркувань безпеки.

Саме так примножували голоси луганчан на користь Олександра Сухова. Про ці факти «СтопКор», який, до слова, є офіційним спостерігачем виборчого процесу, повідомив до поліції.

Фото: скріншот

«В цьому випадку маємо справу з тим, що кандидати в народні депутати порушують виборче законодавство, в цьому регіоні дуже поширена сітка підкупу виборців. Саме так місцеві депутати намагаються змінити хід виборів на свій бік», – коментує правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний.

Зауважимо, що представники штабу Сухова також проводили масований підкуп членів дільничних комісій. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 160 ККУ. Наразі слідство триває.

Більше про це читайте за темою «Солодкі вибори: на Луганщині кандидат Сухов скуповує голоси виборців за мішки з цукром (ФОТО, ВІДЕО)»

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X