Судитимуть помічника капітана бурової установки, який незаконно відвідував окупований півострів

18.11.2020 18:14

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та міста Севастополя скеровано до суду обвинувальний акт стосовно помічника капітана бурової установки за фактом порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї (ч. 2 ст. 332-1 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин України помічником капітана бурової установки на незаконно захопленому окупаційною владою «Державному унітарному підприємстві «Чорноморнафтогаз». Починаючи з 2014 року, обвинувачений систематично порушував порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою спричинення шкоди інтересам держави, яка полягала у незаконному використанні Російською Федерацією природних ресурсів у виключній (морській) економічній зоні України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами прокуратури АР Крим та міста Севастополя

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X