Судитимуть адвоката, який за 10 тис дол США пообіцяв колезі допомогти уникнути відповідальності за незаконне отримання свідоцтва

05.06.2020 11:59
Прокуратура Полтавської області затвердила і направила до суду обвинувальний акт стосовно адвоката за зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, він одержав 10 тис доларів США неправомірної вигоди за вплив на «потрібних» осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Адвокат запропонував колезі, який незаконно отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, бо не мав повної вищої юридичної освіти, свої «послуги» з метою уникнути відповідальності.

Його було викрито у лютому 2020 року. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, за процесуального керівництва прокуратури Полтавської області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба прокуратури Полтавської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X