Суддю – за борт: у Дніпрі вимагають відводу для судді через співучасть у рейдерстві податківців

11.07.2019 14:29

Відвід для судді Бельченко. Громадські активісти вимагають усунути суддю від розгляду справи про арешт майна підприємця на загальну суму у 7 мільйонів доларів. За даними протестувальників, Бельченко, яка працює в Індустріальному районному суді Дніпра, може бути причетна до схеми захоплення бізнесу ТОВ «Софт Оіл».

Жінка-мама працівника ДФС Дніпропетровської області. А сам податківець перебуває у прямому підпорядкуванні першого заступника голови ДФС Дніпропетровщини. Про це свідчать дані громадських активістів.

«Хочеш швидко розбагатіти? Схема проста: працюєш у ДФС, фабрикуєш справу проти бізнесмена, привласнюєш його продукцію, а самого береш у заручники. Якщо подадуть до суду, влаштовуєш усе так, щоб справу передали до судді-мами твого підлеглого. Саме так у Дніпрі намагались «віджати» прибутковий бізнес», – зазначають учасники акції.

Організатори уже звернулися до керівництва суду та роз‘яснили усі обставини справи. Сам розгляд питання про відвід судді мають розглянути у п‘ятницю 12 липня.

Раніше ми писали: «Схема «суддя vs ДФС» – як у Дніпрі «віджимали» майно підприємця».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини