Судді, приватні виконавці та медіаблогери – хто кришує схеми Андрія Гордійчука

19.04.2019 11:40

Умисне банкрутство, номінальні одноденні фірми та фіктивні учасники підприємства – усе це лише маленькі деталі великого механізму "молокорозводу" від невловимого депутата Гордійчука. Втім у цій схемі задіяні й судді, і навіть деякі медійні персони – подробиці у розслідуванні Лілії Ткачук. 

Нагадаємо, кілька місяців поспіль селяни Хмельниччини та Житомирщини віддавали своє молоко "Першому національному виробничому кооперативу" Андрія Гордійчука з надією на гарний прибуток, а рахувати довелося самі збитки. Проте сам кооператив звинуватив у всьому Старокостянтинівський молочний завод.

Нині тривають  судові процеси, у яких слухаються взаємні фінансові претензії, і станом на сьогодні вже є винесені рішення, але не всі вони можуть бути виконані, адже на цій схемі заробив не тільки кооператив.

Та у цій справі є дуже цікава деталь, яка ставить під сумнів роботу хмельницьких суддів та приватних виконавців. З молокозаводу стягнули 1 млн 700 грн за неіснуюче постачання молока, тобто насправді кооператив Гордійчука ніяке молоко на цю суму заводу не постачав, про це свідчить рішення судів першої та апеляційної інстанцій.

Щоб розставити всі крапки над "і", журналісти кілька тижнів поспіль намагалися поспілкуватися з Андрієм Гордійчуком: шукали його у столичному офісі, телефонували йому, але все марно.

За інформацією "СтопКору", саме судові питання пану Гордійчуку допомагає вирішити відомий блогер Карл Волох. Представники редакції написали йому на Фейсбуці й попросили підтвердити або спростувати цю інформацію. І ось що він відповів:

"Він мій товариш і дуже пристойна людина. Я жодним чином не можу представляти інтереси Гордійчука, бо я не адвокат і не юрист, а просто блогер. Я також людина медійна, цю брудну історію відстежую для свого блогу, як і "антикорупціонерів", котрі беруть в них участь".

Зараз справа щодо визнання недійсного постачання молока слухається  в новоствореному, очищеному від корупції Касаційному господарському суді. Наступне слухання у справі молокозаводу та кооперативу призначене на 16 квітня.

Тож сподіваємось, що новостворений суд поставить крапку в цій справі. А "СтопКор" стежитиме за процесом та обов'язково висвітлюватиме всі його подробиці й результати.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини