Суд залишив агрорейдерів з Харківщини з носом: законний власник захистив свій врожай

24.01.2019 15:27

Власники аграрних компаній з Харківщини ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі Лани Слобожанщини", які стали жертвами рейдерства фірми поплічників режиму Януковича, захистили свій врожай у суді. Про результати розгляду стало відомо журналістам "СтопКору", які слідкують за ситуацією з початку атак.

"Касаційний господарський суд у складі Верховного суду України зупинив виконання постанови апеляційного господарського суду про передачу насіння соняшника ТОВ "СГП "Добрий господар", – зазначають представники ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі Лани Слобожанщини".

Нагадаємо, рейдерські дії ТОВ "СГП "Добрий господар", які за допомогою УСБУ Харківської області розпочали відбирати вирощений врожай у добросовісних фермерів – ТОВ "Фермер-Агро" та ТОВ "Щедрі Лани Слобожанщини" та землю у селян – власників паїв та фермерів як орендарів, виклали масове невдоволення аграріїв.

"Спільними зусиллями було викрито організовану групу рейдерів Харківщини, що здійснювала зазначене рейдерське захоплення, "СтопКором" було надіслано повідомлення про злочини до ГПУ та СБУ. Це: директор ТОВ "СГП "Добрий господар" Камінська А.А., народний депутат Михайло Добкін, який відібрав це підприємство у колишньої дружини Кернеса, Володимир Верхогляд – посіпака В.Януковича, звільнений з органів колишній керівник УСБУ Харківщини, також допомагає прокурор Харківщини, керівництво обласної юстиції, озброєнні злочинні угрупування у вигляді 50-100 "тітушок", які періодично здійснюють силове блокування техніки, землі фермерів.

А вирішальну роль у рейдерстві наразі відіграє генерал СБУ А.Носач. За його вказівкою незаконно відкрито та розслідується кримінальне провадження проти фермерів за ст. 186 ККУ ("грабіж" – виключно поліцейська стаття), його підлеглими вчиняється жорсткий тиск на фермерів їхніх партнерів, селян, створені перешкоди господарській діяльності фермерських підприємств", – усіх учасників схеми викрили у юридичному департаменті ГО "Стоп корупції".

Додамо, що проти учасників мирної акції, які хотіли привернути увагу влади області до рейдерського захоплення агропідприємства у Первомайському районі та провели пікет під Харківською ОДА, відкрили кримінальні провадження.

В управлінні СБУ та прокуратурі регіону завели справи проти пайовиків, громадських активістів та журналістів "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X