Суд задовольнив позов прокуратури про скасування незаконних додаткових угод сумою понад 44 млн гривень

30.04.2021 11:38

Господарський суд Харківської області задовольнив позов прокуратури в інтересах держави в особі ДП «Завод "Електроважмаш» до одного з ТОВ про скасування угод, які були підписання із порушенням норм законодавства, без належного обґрунтування підвищення цін на ринку.

Як повідомив керівник окружної прокуратури Сергій Сотник, встановлено, що на початку 2020 року між підприємство та товариством з обмеженою відповідальністю, яке є постачальником металу та металевої продукції, укладено договір поставки товару на загальну суму 82 млн гривень.

У подальшому, в березні 2020 року, ТОВ-постачальник металу надало державному підприємству лист торгово-промислової палати щодо підняття ціни виробниками металопрокату.

На підставі цього, між державним підприємством та ТОВ протягом квітня-грудня 2020 року було укладено 4 додаткові угоди по договору, згідно з якими ціна на поставку товару збільшилась на загальну суму понад 44 млн грн.

Пізніше було встановлено, що укладання додаткових угод відбулось із порушенням норм законодавства, без належного обґрунтування підвищення цін на ринку.

Невжиття Фондом державного майна України, як суб’єктом управління вищевказаного державного підприємства, заходів на усунення вказаних порушень законодавства, зумовило необхідність пред’явлення прокуратурою вищевказаної позовної заяви.

Рішенням господарського суду Харківської області від 22.04.2021 позов задоволено у повному обсязі.

Наразі судове рішення не набрало законної сили.

 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини