Суд заборонив Супрун виконувати обов’язки міністра через її іноземне громадянство

05.02.2019 15:51

Суд заборонив Уляні Супрун тимчасово виконувати обов’язки міністра у зв’язку з тим, що чиновниця перебуває в іноземному громадянстві (громадянство США). Таку інформацію передає “112 Україна” з посиланням на Окружний адміністративний суд міста Києва .

Зокрема зазначається, що суд розглянув заяву депутата Верховної Ради Ігоря Мосійчука (Радикальна партія Олега Ляшка) і тимчасово заборонив чиновниці здійснювати будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

Однак при цьому Супрун не заборонено здійснювати повноваження, які були делеговані їй як заступнику міністра.

"Своє рішення суд мотивував наявністю ознак очевидної протиправності у тимчасовому виконанні першим заступником міністра охорони здоров'я України повноважень такого міністра у строк, що перевищує один місяць з моменту наділення особи відповідними повноваженнями... Окрім того суд врахував доводи позивача про те, що у 2015 році Супрун Уляна Надія отримала громадянство України і, водночас, досі перебуває у іноземному громадянстві (громадянство США), в той час як відповідно до Закону України "Про громадянство України" в Україні існує єдине громадянство", - підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, раніше суд відкрив провадження у адміністративній справі за позовом Ігоря Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра. Сьогодні стало відомо, що судді заборонили чиновниці реалізовувати повноваження міністра охорони здоров'я. Відповідну ухвалу опублікували в Радикальній партії.

Читайте також: "Уляну Супрун відсторонили від виконання обов’язків міністра. З’явилась реакція МОЗ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини