Суд заборонив київській владі перешкоджати забудовнику на Осокорках

08.02.2019 13:02

Сьогодні, 08 лютого, Господарський суд міста Києва заборонив київській владі, а також іншим особам, перешкоджати ТОВ "Контактбудсервіс" у користуванні земельними ділянками на столичних Осокорках.

Нагадаємо, скандальне рішення щодо розірвання договорів на земельні ділянки з ТОВ «Контактбудсервіс» було прийнято на сесії міської ради 31 січня. Інвестори майбутнього житлового комплексу обурились таким рішенням, бо вважають це похованням їхніх сподівань на житло.

Додамо також, що 25 травня 2018 року Господарський суд м. Києва вже ухвалював рішення щодо заборони Київській міській раді вчиняти будь-які дії щодо припинення права користування (оренди, найму) ТОВ "Контактбудсервіс" – компанії, яка є генпідрядником ЖК "Патріотика на озерах". Проте столичні депутати вказане рішення проігнорували.

Зазначимо, конфлікт через забудову ділянок біля озера Небреж виник майже рік тому. Представники ГО "Екопарк" із залученням радикально налаштованих угрупувань "Національний корпус" та "Національні дружини" розпочали протидію будівництву, на яке у забудовника були усі необхідні погодження та дозволи. Силові дії навколо майданчика призвели до кровопролиття – усього в ході конфлікту постраждали десятки осіб, один з будівельників з травмою хребта опинився у лікарні у важкому стані.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X