Суд заарештував яхту Медведчука

09.04.2021 16:16

Херсонський міський суд заарештував яхту українського народного депутата Віктора Медведчука. Вона заарештована за порушення порядку в'їзду і виїзду з окупованого Криму. Про це "РБК-Україна" повідомили джерела в прокуратурі.

Medvedchuk
Фото: beztabu.net

За даними джерел, арешт накладено на яхту "РОМАНС 1". Її екіпаж після окупації півострова в жовтні 2017 року здійснив незаконний захід до закритого порту "Ялта".

У той же час, за даними прокуратури АР Крим та міста Севастополя, на сьогодні в кримінальній справі про порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію накладено арешти на 51 судно-порушник.

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувач "Bihus.Info" писали, що санкції проти Медведчука не торкнулися його розкішної яхти Royal Romance, вартість якої оцінюється в 200 млн доларів.

Санкції проти Медведчука ввели в лютому 2021 року, на його майно і активи в Україні накладено арешт. Обмеження ввели за постачання нафтопродуктів на окупований Донбас, ще одним рішенням доручено повернути в державну власність так звану "трубу Медведчука" - ділянку нафтопродуктопроводу "Самара - Західний напрямок".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у МЗС Росії погрожують Україні “масштабною ескалацією” на Донбасі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини