Суд відмовив у накладанні арешту на вантажівку “Росток-Холдингу”

28.12.2018 17:01

Сьогодні, 28 грудня, у місцевому суді Новгород-Сіверського слідчим суддею було розглянуто погоджене прокурором клопотання слідчого щодо арешту тимчасово вилученої автівки з вантажем зерна кукурудзи, яка належить агропідприємству "Росток-Холдинг". До суду на підтримку представників "Росток-Холдингу" прийшло близько 30 працівників підприємства.

Журналіст Наталя Дігтяр передає з місця події: «Слідчі, які просять суд арештувати вантажівку з зерном кукурудзи, прийшли на розгляд свого клопотання з масою порушень у складеному протоколі. Окрім того, на поставлені адвокатами підприємства запитання слідчі відповідати категорично відмовлялись. Адвокати "Росток-Холдингу" вважають, що слідчі грубо порушили закон".

Зрештою, такого ж висновку, здається, дійшов і суддя й відмовив у арешті вантажівки з кукурудзою.

Наразі – повідомляє Наталя Дігтяр – триває процес зняття пломб та розблокування вантажного автомобіля.

Нагадаємо, проблеми з реалізацією врожаю та його збором почались з атаки на холдинг. Формальною причиною стало звернення до правоохоронців одіозного бізнесмена Якова Грибова, що окрім володіння відомим горілчаним брендом відзначився великою любов’ю до країни-агресора – Російської Федерації та її глобальних геополітичних проектів.

Відтоді почалися блокування підприємств, елеваторів та зерносховищ холдингу, зокрема із залученням Державної служби охорони. Виникли також проблеми зі збором врожаю – наразі під снігом опинилися цілі поля незібраної кукурудзи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини