Суд наклав арешт на майно та 100% акцій “Мотор Січ”

20.03.2021 12:21

Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ "Мотор Січ". Про це "УНН" повідомляє з посиланням на інформацію оприлюднену пресслужбою СБУ.

Судовий розгляд відбувався на основі матеріалів поданих СБУ.

За результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності.

Нагадаємо, що наразі Головне слідче управління СБУ здійснює досудові розслідування щодо “Мотор Січі” за двома напрямами.

Перший — за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).

Другий — за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються можливі порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій.

"Мова йде не лише про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. Адже збереження української "Мотор Січі" — питання національної безпеки", — зазначив Голова СБУ Іван Баканов.

У СБУ зауважили, що АТ "Мотор Січ" продовжить свою роботу згідно із вимог чинного законодавства, із збереженням робочих місць та виконанням зобов'язань в рамках виробничих замовлень.

Доповнення: Китайські інвестори "Мотор Січ" оцінюють суму своїх втрат від націоналізації підприємства в 3,6 млрд дол. Свої інтереси вони мають намір обстоювати у міжнародному арбітражі.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент пообіцяв кожній дитині “економічний паспорт”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини