Суд і НАБУ захистили майно “Росток-Холдингу” від “розбазарювання” рейдерами

15.02.2019 15:12

11 лютого 2019 року Солом’янський районний суд міста Києва за клопотанням Національного антикорупційного бюро (далі: НАБУ) ухвалив рішення повторно заарештувати корпоративні права, а також все нерухоме майно групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» з метою уникнути його протизаконної реалізації представниками АРМА. Про це йдеться на сайті компанії у заяві керівництва та колективу холдингу.

«На період, поки розгляд справи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» триває у судах, АРМА із численними порушеннями законодавства передала активи компанії в управління «новому управителю» —компанії ТОВ «Ай Енд Ю Груп Юкрейн» Сергія Тарасова.

Оскільки це відбулося без попередньої оцінки майна, без проведення відкритого конкурсу із призначення тимчасового управителя — і новим управителем «абсолютно випадково» виявився прямий конкурент по аграрному бізнесу — акціонери і менеджмент компанії «РОСТОК-ХОЛДИНГ» мають цілком обґрунтовану підозру, що за час, поки триватимуть суди, так звані «нові управителі» разом із завезеними на підприємства озброєними «тітушками» за безцінь розпродадуть майно компанії «потрібним людям».

Щоб запобігти такому сценарію Солом’янський районний суд міста Києва і ухвалив рішення, яке унеможливлює подібний розвиток подій», ідеться на сайті компанії.

Раніше «РОСТОК-ХОЛДИНГ» звернувся до НАБУ з проханням розібратися у ситуації щодо рейдерського захоплення компанії, у якому задіяні корупційні суди, прокуратура, правоохоронні органи та АРМА.

Наразі адвокати і юристи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» активно співпрацюють з НАБУ, надаючи усі необхідні документи, фото- та відео-матеріали щодо корупційної схеми, яка була задіяна під час рейдерського захоплення групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ».

Нагадаємо, 10 січня 2019 року старшими детективами НАБУ розпочато досудове розслідування протиправних дій посадових осіб Національної поліції в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури №6, судової гілки влади, а також АРМА.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини