Сучасні технології та сертифікація: як в Україні виготовляють засоби індивідуального захисту

Іноземні технології та сучасне обладнання. Журналісти дізнались, як і в яких умовах відбувається пошив і виготовлення засобів індивідуального захисту в умовах пандемії коронавірусної хвороби. Знімальна група побувала на трьох різних виробництвах. Про роботу компаній в умовах пандемії розповіла журналістка Марія Гураль.

veneto
Фото: "Венето"

Де і як виготовляють маски і халати. Наші журналісти побували на виробництві засобів індивідуального захисту. Вона відвідала потужності фірм «Олтекс», «Венето» та «Текстиль».

«Нам показали їхні технології, за якими вони виготовляють ці засоби індивідуального захисту, розкрили особливості цих технологій. До прикладу, спайка гаряча і холодна, також ультразвукова. Тобто комбінезони багаторазові та одноразові обов’язково мають бути не зшиті нитками, а запаяні так, щоб не пропускати жодного вірусу.

Veneto
Виробництво компанії «Венето». Фото: СтопКор.

Так, на виробництві компанії «Венето» працює близько 300 людей, які займаються виробництвом продукції і дотримуються карантинних норм. Там вимірюють температуру, дезінфікують руки, надягають змінний одяг та перебувають у приміщенні в масках», — розповідає журналістка.

Ці компанії мають сертифікацію на продукцію. На отримання документів деякі з них витратили понад 2 місяці. Але це важлива і необхідна процедура для можливості подальшого продажу товарів.

«Венето» виробляє захисні комбінезони, які підлягають п'ятиразовому використанню. Такі засоби індивідуального захисту після носіння обробляються спеціальним засобом, який знезаражує костюм. Ця компанія використовує ультразвукову спайку одягу», — додає Марія Гураль.

Компанія «Текстиль» виробляє маски, захисні костюми і халати. На підприємстві використовують сучасну німецьку техніку для виробництва продукції.

T
Виробництво компанії «Текстиль». Фото: СтопКор

Третій виробник, потужності якого побачили журналісти, це «Олтекс». Їхні виробничі потужності розміщені на Прилуцькій швейній фабриці, яка працює з різними світовими брендами та окрім засобів індивідуального захисту шиє форму для поліції та військових. На підприємстві також використовується сучасна техніка, а також, як і на інших підприємствах, дотримуються карантинних обмежень.

Oltex
Цех «Олтекс». Фото: СтопКор.

Зазначимо, що громадські активісти ГО «Стоп корупції» спільно з журналістами поводять моніторинг і з‘ясовують, як і в яких умовах працюють компанії-виробники засобів індивідуального захисту.

Це робиться для виявлення ймовірних фальсифікаторів, перекупників та контрабандистів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини