Сучасні «Бонні та Клайд» одеського розливу тероризують релігійну громаду

24.08.2018 10:38

Духовенство та парафіяни кафедрального Собору Св. Іоанна в Одесі заявляють про спроби рейдерської атаки з боку депутата місцевої ради Ольги Квасницької з метою подальшого відведення землі під багатоповерхову житлову забудову. Втім, сама пані Ольга стверджує: керується лише шляхетними мотивами. Ба більше, звинувачує релігійну громаду у самозахопленні землі.

За інформацією Квасницької, у релігійної громади наразі немає документів на землю, тож ділянка повинна належати місту. І тільки місто має вирішувати, що зносити на території історичного комплексу, а що будувати.

Втім, виявилося, що пані депутат помиляється: документи на землю у релігійної громади є, але така рішучість у бажанні провести геодезичні роботи можливо, зумовлена тим, що ці зйомки проводить фірма чоловіка Квасницької – Дмитра Гречіна. Це йому належить приватне підприємство «Бюро проектування, геодезії та оцінки». За інформацією ЗМІ підприємство неодноразово було помічене в скандалах, пов’язаних із рейдерством.
Так, діяльністю компанії ПП «Бюро проектування, геодезії та оцінки», яка належить Гречину, раніше вже цікавились правоохоронні органи.

Відмітимо, що Ольга Квасницька тоді відхрестилася від фірми чоловіка, заявивши, що «не вникає» у його бізнес-справи і не має жодного уявлення про причини обшуків та кримінального провадження.

Всі подробиці справи – у власному розслідуванні «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини