Студенти більше не зможуть отримати “червоний” диплом: у МОН запропонували альтернативу 

У Міністерстві освіти та науки України запропонували альтернативу “червону” диплому. Досягнення студентів хочуть відзначати в окремому додатку до документа, передає РБК-Україна.

diplom
Фото: УНІАН

"Інформацію про особливі досягнення випускника заклад вищої освіти може зазначати в додатку до диплома європейського зразка в шостому розділі "Додаткова інформація". Вимоги до присудження відзнаки також визначають ЗВО самостійно", - сказано у повідомленні.

Вказано також, що МОН спільно з Міністерством юстиції опрацьовує наказ міністерства від №1571 "Про затвердження форм документів про вищу освіту (наукові ступені) та додатка до них, зразка академічної довідки". Чинним цей документ стане після реєстрації у Мін’юсті та опублікування у виданні "Офіційний вісник України".

Нагадаємо, з січня 2021 року в Україні більше не буде "червоних" дипломів. Набрали чинності зміни з приводу оформлення дипломів після закінчення вищих навчальних закладів.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у МЗС підтвердили інформацію щодо загибелі двох українців через аварію суховантажу Arvin.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини