Страйк під землею і голодування: на Луганщині гірники вимагають виплати зарплатні

26.10.2018 13:29

На підприємстві в Луганській області "Лисичанськвугілля" триває безпрецедентна акція протесту шахтарів, які вимагають виплати заробітної плати.

Про це журналістам повідомив голова організації Незалежної профспілки гірників Лисичанська Едуард Всеволодський, передає "Діалог.UA".

Нагадаємо, раніше прем'єр Гройсман повідомив про те, що український уряд збирається підтримати вітчизняне вугілля і зробить все для того, щоб посилити енергетичну незалежність держави. Однак шахтарям постійно затримують виплати зарплат, а якщо і виплачують, то в неповному обсязі. Через це працівники оголосили протестну акцію під землею.

33 людини спустилося в шахту і відмовилося підніматися на поверхню, поки не буде виплачена вся заборгованість співробітникам підприємства. В даний момент під землею залишається 23 людини, які готові оголошувати голодування, якщо уряд їх не почує.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець зазначив, що держава зобов'язана звернути увагу на проблеми вугільної галузі, в іншому випадку працівники шахт будуть перекривати дороги на Західній Україні, які ведуть до державного кордону.

Додамо, Росія заборгувала шахтарям Донбасу майже 1 млрд рублів за вугілля. За час окупації було зруйновано 80% шахт, розташованих в Донецькій області, а з інших продовжують "вичавлювати" максимум, щоб хоч якось забезпечити регіон вугіллям.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини