“СтопКор” з’ясовувє деталі скандалу навколо Центрального аероклубу

19.07.2018 16:59

17 липня у низці ЗМІ з'явились повідомлення щодо - цитуємо - "рейдерського захоплення Центрального аероклубу ім. Антонова". Журналісти "СтопКору" вирушили на місце, щоб з'ясувати деталі.

Нагадаємо, 31 травня Василь Руснак був відсторонений від виконання обов'язків директора, з цього дня він залишився у клубі на посаді пілота. В. о. керівника призначений начальник управління авіації та спорту Юрій Прокопчук. 17 липня відбулась прес-конференція, на якій звільнений колишній директор заявив, що ТСОУ (Товариство сприяння обороні України) має намір завести в аероклуб приватного інвестора, й це, на його думку, по суті є рейдерським захопленням, так як "після цього клуб перетвориться на приватний".

Знімальна група "СтопКору" вирушила до ТСОУ, щоб поспілкуватися із новим керівництвом та з'ясувати чи відбувається рейдерське захоплення. Журналісту Руслану Віниченко вдалось зустрітись із головою ТСОУ Сергієм Кошиним.

Журналіст повідомляє, що новий керівник звинувачення у рейдерстві відкидає, натомість із документами розповідає про плани розвитку. Взагалі, розмова вийшла довгою та цікавою, тож далі буде, слідкуйте за оновленнями.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X