“СтопКор” звернувся до Верховного Суду з вимогою завадити схемам рейдерського захоплення майна “Херсонбуду”

Активісти «СтопКору» закликали Касаційний адміністративний суд Верховного Суду та Київський апеляційний адміністративний суд негайно вжити заходів щодо усунення порушення конституційних прав засновників ПП «ВФ «Паритет». Зазначимо, підприємство було захоплене рейдерами, журналісти припускають, що до привласнення майна може бути причетний керівник фракції «Наш край» у Херсонській міській раді, одіозний екс-мер Володимир Сальдо.

Окрім цього, активісти закликають залучити інші державні органи для вирішення питання щодо угрупування осіб, які протиправно заволоділи майном ПП «ВФ «Паритет».

«Основним завданням ГО «Стоп корупції» є забезпечення системного запобігання, виявлення та припинення корупційних правопорушень, поновлення законних прав та інтересів фізичних та юридичних осіб.

Члени ГО «Стоп корупції» виражають занепокоєння та обурення ситуацією, яка склалась навколо рейдерського захоплення майна підприємства «Херсонбуд».

 

В рамках журналістського розслідування «Стоп корупції» оприлюднено схему захоплення підприємства завдяки корупційним діям керівника фракції «Наш край» у Херсонській міській раді Володимира Сальдо.

Працівники цього та інших захоплених підприємств стають заручниками злочинної бездіяльності правоохоронців, представників державної та судової влади, які прийняли бік рейдерів.

Наразі після здійснення громадського контролю активістами досягнуто значного успіху у боротьбі з рейдерами.

Однак станом на даний час є ряд судових процесів, рішення в яких будуть вирішальним у боротьбі з рейдерством.

Найважливішим судовим процесом є касаційний розгляд Касаційним адміністративним судом Верховного Суду скарги приватного підприємства «Виробнича фірма «Паритет» на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.06.2018 року у справі № 821/1460/17, якою наказ Міністерства юстиції України від 26.09.2017 року № 3026/5 визнано протиправним та скасовано. Фактично, зазначеною постановою відновлено реєстраційні дії та рішення, якими державні реєстратори свавільно позбавили Приватне підприємство «Виробнича фірма «Паритет» його законних майнових і корпоративних прав.

В касаційній скарзі ПП «ВФ «Паритет» просить скасувати постанову Одеського апеляційного адміністративного суду та залишити чинним рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 06.02.2018 року у справі № 821/1460/17.

Одночасно з касаційною скаргою подано заяву про зупинення виконання оскаржуваної постанови Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.06.2018 року у справі № 821/1460/17 до закінчення її перегляду в касаційному порядку.

Задоволення Верховним Судом цієї заяви не дозволить рейдерам отримати повний корпоративний контроль над ТОВ «КПД-5С» та легітимізувати укладений за шахрайською схемою договір іпотеки № 1421 від 13.09.2017 року.

Окрім цього, від рішення Київського апеляційного адміністративного суду залежить чи будуть «розв’язані» руки у рейдерів щодо здійснення подальших перереєстрацій права власності на незаконно відібрану у ТОВ «КПД-5 С» нерухомість», – зазначають у юридичному відділі «СтопКору».

ГО «Стоп корупції» вимагає зупинити протизаконні дії керівника фракції «Наш край» у Херсонській міській раді Володимира Сальдо та його поплічників і вжити всіх можливих законних засобів для захисту прав та інтересів законних власників майна, підсумовують правники.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини