“СтопКор” звернувся до АРМА через спробу рейдерського захоплення підприємства “Росток-Холдингу” в Глухові

02.01.2019 16:31

Правозахисники "Стоп Корупції" приїхали в Агентство з розшуку та менеджменту активів, щоб донести до керівників відомства інформацію про рейдерське захоплення підприємств "Росток-Холдингу".

Там їм вдалось поспілкуватись із начальником відділу зв’язків з громадськістю та пресою і показати їй фото- та відеоматеріали, які засвідчують факт рейдерства підприємств.

Проте у відповідь керівниця повідомила, що задля того, щоб отримати коментар, потрібно направити інформаційний запит і попросила не знімати її – про це розповів правозахисник "СтопКору" Костянтин Варшавський з місця події.

Зазначимо, сьогодні, 2 січня, за повідомленням прес-служби "Росток-Холдингу", на 17 підприємствах агропромислової компанії “Росток-Холдинг” на підставі рішення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі Національне агентство) від 28.12.2018 року відбулись зміни керівників. У заяві також зазначено, що призначення нових керівників було проведено без будь-якого погодження з власниками Агрохолдингу “Росток” Купавцевим Віктором та Кияновським Віктором та проведення конкурсу на визначення переможця з управління корпоративними правами, шляхом внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У цей же день Озброєні молодики увійшли на територію одного з підприємств “Росток-Холдингу” ТОВ “Шалигінське” у Глухові, які не допускали на робочі місця Законних представників компанії при цьому, адвокати компанії викликали на місце події правоохоронців та склали відповідну заяву.

До того ж тимчасовими виконувачами обов’язків керівників підприємств призначені Сташук Ігор Опанасович, Горбатюк Леонід Васильович, Німеровський Олексій Миколайович, Коров’яков Віталій Вікторович. Всі ці особи безпосередньо пов’язані з Тарасовим Сергієм, власником групи компаній “Агроспецсервіс”, який є прямим конкурентом агрохолдингу “Росток”.

На думку юристів "Росток-Холдингу", вчинення будь-яких дій виконувачами обов’язки керівників 17-и юридичних осіб агрохолдингу “Росток” Сташуком Ігорем Опанасовичем, Горбатюком Леонідом Васильовичем, Німеровським Олексієм Миколайовичем, Коров’яковим Віталієм Вікторовичем без відповідного письмового рішення власника корпоративних прав компанії Росток Агроінвест ЛТД, належної Купавцеву Віктору і Кияновському Віктору, буде розцінюватись як вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364-1 Кримінального кодексу України, а саме зловживання повноваженнями, та стане підставою для подальшого звернення в правоохоронні органи із повідомленням про злочин.

Раніше ми писали: "Чиновникам АРМА та рейдерам загрожує кримінальна відповідальність" – заява "Росток-Холдингу".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини