“СтопКор” зустрівся з прокурором Голосіївського району через справу піщаних нелегалів на Видубичах

30.08.2017 16:26

Активісти "Стоп корупції" спільно з представниками ГО "Стоп нелегал" та "Демократичний контроль" завітали до Київської місцевої прокуратури № 1 (Голосіївського району) через діяльність великої точки з незаконного видобутку піску по вулиці Промисловій, 4 на Видубичах.

"Громадських активістів спочатку не хотіли пускати до очільника правоохоронного відомства. Мовляв, у нього не приймальний день. Утім нам вдалось потрапити до Артема Яся. Прокурор району пояснив, що питання конфіскації спецтехніки та обладнання, яке нелегали використовували для намиву, складування та вивозу піску, у компетенції водної поліції Києва. А щодо конфіскації уже намитого піску, який залишається на об'єкті, у відомстві займаються цим питанням", – розповіли про результати зустрічі з прокурором Голосіївського району активісти "Стоп корупції".

Раніше у Голосіївському УП ГУ Нацполіції України активістів "Стоп корупції" запевнили, що проведуть усі необхідні слідчі дії та притягнуть до відповідальності осіб, які проводили незаконний видобуток, складування та реалізацію піску по вулиці Промисловій, 4 у Києві.

Окрім того, правоохоронці відкинули усі звинувачення у кришуванні точки та зв'язках із піщаними нелегалами. У разі якщо факти корупції в управлінні підтвердяться, начальник Голосіївського управління поліції Сергій Куленко піде з посади. У цьому він особисто запевнив журналістів "СтопКору" під час зустрічі.

"Окрім того, правоохоронці зазначили, що готові до співпраці з журналістами та громадськими активістами. Візьмуть до уваги та долучать до матеріалів справи усі факти та докази, надані нами", – зазначили журналісти "СтопКору".

"Наразі поліцією Голосіївського району внесені відомості до ЄРДР від 23.08.2017 за фактом захвату об'єкту водного фонду за по факту ст. 239-2 КК України та ст. 240 ККУ "порушення видобутку надр".

За цей час правоохоронці не звернулись до суду для проведення обшуку та арешту незаконного намитого піску", – додали юристи проекту.

Нагадаємо, представники громадських організацій Києва вимагають ліквідації точки з незаконного видобутку піску по вулиці Промисловій, 4 у районі Видубичі.

Напередодні на точку незаконного видобутку піску по вулиці Промисловій на Видубичах у Києві звезли сто молодиків спортивної статури, які погрожували фізичною розправою громадським активістам. Мітингувальники тиждень чергують біля точки з вимогою її ліквідації. Це вже не перша спроба розігнати мирну акцію.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X