“СтопКор” збирає підписи під зверненням до мера Кличка через незаконне будівництво на Мічуріна у Києві

29.06.2017 18:08

Активісти "Стоп корупції" розпочали ініціативу зі збору підписів під зверненням до київського міського голови Віталія Кличка щодо зупинки будівництва по вулиці Мічуріна на Печерську та повернення землі у власність киян.

Подробиці повідомив голова правозахисного блоку "Стоп корупції" Ігор Бондарчук. ​

"Проблема з незаконним будівництвом по всій столиці загрозливо постала перед нашою громадою. Рейдерських захоплень земель – сотні.

Кричущий приклад – незаконне будівництво багатоповерхівки по вулиці Мічуріна, 44, що на Печерську. Попри рішення суду й накладений на землю арешт, будівельні роботи там не припиняються. Вже є три поверхи, й на черзі четвертий.

​Київська прокуратура №6 у судовому порядку ініціювала питання щодо повернення нашій громаді цієї земельної ділянки, адже Київською міськрадою рішення про її передачу у власність або в оренду будь-кому не приймались. У Печерському райсуді буде розглядатись вимога з повернення земельної ділянки, про яку йдеться, територіальній громаді Києва та приведення її у придатний для використання стан шляхом звільнення від будівель та споруд.

Ми закликаємо киян не бути байдужими та поставити свій підпис під зверненням до Київського міського голови Віталія Кличка, щоб він особисто втрутився у вирішення цього болючого  питання!", – розповів Ігор Бондарчук.

Додамо, що будівництво по вулиці Мічуріна у Печерському районі Києва почалось рік тому. На ділянці поруч із ботанічним садом імені Гришка планували звести багатоповерхівку.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X