“СтопКор” закликає підтримати кандидатуру Олексія Гриценка з ГО “Автомайдан” до Громради при бюджетній комісії Києва

04.08.2017 12:28

Координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала закликає усіх небайдужих громадян підтримати кандидатуру колеги з ГО "Автомайдан" – лідера руху Олексія Гриценка у голосуванні на обрання членів бюджетної комісії Києва.

Подробиці з посту колег Гриценка Роман Бочкала поширив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Друзі, кияни!! Нещодавно стартувало голосування на обрання членів до Громадської бюджетної комісії Києва. Члени ГО "Автомайдан" прийняли рішення долучитись і делегували Гриценка Олексія в цю комісію. Вкрай необхідно, щоб громадськість мала змогу контролювати та обирати проекти, на які місто виділяє бюджетні кошти. Багато талановитих киян мають чудові ідеї для розвитку спорту, культури... та взагалі будь-якої галузі, але до цього часу більшість цих (наших) бюджетних коштів чомусь виділялись кумам, сватам, коханкам можновладців. Сьогодні ми можемо долучитись до контролю цього процесу!

Тому прошу виділити декілька хвилин свого часу і проголосувати за нашого кандидата! Нижче посилання на Громадський проект та на реєстрацію й голосування. https://gb.kyivcity.gov.ua/gbk
як зареєструвати Банк ID https://bankid.org.ua/ та у ПБ https://gb.kyivcity.gov.ua/files/document/25/file/14853319059717_instrukcija_z_rejestraciji_jelektronnogo_kabinetu_v_sistemi_privatbanku.pdf", – зазначили колеги Олексія Гриценка з ГО "Автомайдан" у соцмережі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X