“СтопКор”влаштував очну ставку сільському голові на Буковині

06.09.2017 17:26

Активісти "Стоп корупції" у рамках антикорупційного рейду на Буковині повідомили сільському голові смт Глибока Старожинецького району Чернівецької області Костянтину Горячку про факти контрабанди на території селища. Керманич запропонував представникам проекту звернутись із заявою у компетентні органи, а сам відмовився визнавати факти корупції та незаконного продажу за кордон деревини й цигарок. Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

"Мер вдав, що вперше чує про те, що відбувається на території смт Глибока. Зокрема, ми повідомили про незаконний склад із лісодеревиною на території ВАТ "Глибоцьке РТП". На місці ми зафіксували щонайменше триста кубів деревини, а на зустріч з нами приїхав місцевий підприємець, в салоні авто якого ми виявили арсенал зброї. Керманич порадив нам звернутись у компетентні органи", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Вогнепальну зброю та холодну зброю, яку активісти "Стоп корупції" зафіксували в рамках антикорупційного рейду Буковиною у машині місцевого контрабандиста лісу, вилучила поліція. Усі факти зловживань з боку бізнесмена Гуцуляка представники проекту виклали у заяві.

На території ВАТ "АТП" Глибока активісти "Стоп корупції" у рамках антикорупційного рейду зафіксували нелегальний склад лісодеревини. За даними представників чернівецького осередку проекту, ліс був зрубаний незаконно.

"Підприємець Валерій Гуцуляк, який незаконно захопив територію на території ВАТ "Глибоцьке РТП", звозить на ділянку протягом двоє років деревину. Жодних дозволів на користування або оренду у чоловіка немає. Дирекція ВАТ намагається спекатись підприємця, однак він лісовозами розбиває навіть закриті ворота і проривається на територію. На зустріч з активістами "Стоп корупції" Валерій Гуцуляк приїхав на машині, у салоні якої ми помітили щонайменше два пістолети, один з них марки Глок.

За даними активістів, окрім краденої деревини, підприємець займається нібито волонтерством – возить у зону АТО харчові продукти, а з лінії розмежування привозить на Буковину цигарки виробництва самопроголошених ЛНР та ДНР, які згодом продає", – розповів представник чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X