“СтопКор” викрив нові факти порушень міської ради та поліції міста, причетних до розкрадання майна “Марганецьтепломережі”

28.09.2017 10:52

Посадовці Марганецької міської ради під виглядом продажу 14 об’єктів – продали усе майно цілісного майнового комплексу. До бюджету замість 2 млн надійшов 1 млн 300 тис. грн. Про це активістів місцевого осередку "Стоп корупції" повідомили інсайдери.

"Небайдужі громадяни, допомагаючи нам в розслідуваннях, надіслали на нашу пошту цікаві документи, які ми передамо Генеральному Прокурору України Луценку Ю.В. та Міністру МВС України Авакову А.Б. при зустрічі, щоб вони втрутились в хід розслідування та взяли під контроль всі подальші дії. Так, надані документи повністю підтверджують вкрай нахабні дії вищевказаних місцевих "князьків" по розкраданню майна марганчан та приховуванням цих пограбувань з боку керівника марганецької поліції.

Зі всіх документів чітко видно, як недолугі депутати Марганецької міської ради були причетні до цієї афери. Група злочинного угрупування лобіювала прийняття рішення про продаж частини майна тепломережі – тобто нашого з вами майна.

А спритні високопосадовці під виглядом продажу 14 об’єктів продали все майно цілісного майнового комплексу. До бюджету замість 2 млн надійшов 1 млн 300 тис. грн. А майна продали на десятки мільйонів гривень – ось вам і зарплата лікарям, і безкоштовний проїзд, і харчування в школах та садочках і багато іншого.

Власні кишені цих осіб для них набагато важливіші – нам розповідали небайдужі марганчани, як Приймак, Ситник, Бондаренко один поперед одного бігали при дерибані отриманих баришів. Не гребували нічим. Розграбували та продали усе. Зі слів свідків – гроші за вкрадене майно віддавались їм прямо на місці поділу.

Виникає багато запитань до слідства – коли всі ці причетні особи будуть на лаві підсудних – адже наявні всі їхні підписи, а деякі посадовці умисно не контролювали ці процеси та допомагали розкрадати", – зазначили представники марганецького осередку "Стоп корупції".

Додамо, що у липні цього року Марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінальних правопорушень та розпочато досудове слідство щодо злочинних дій з боку посадовців міської ради Марганця. Справи відкриті після серії резонансних розслідувань журналістів "СтопКору".

"У діях посадових осіб Марганецької міської ради вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

Додамо, що протягом грудня 2016 р. – березня 2017 р. "спритними" посадовцями були підготовані проекти рішень Марганецької міської ради про дозвіл центру комунального майна тишком-нишком, всупереч законодавству, продати майно марганчан, а саме котли та трубопроводи.

Наразі майно порізане, вивезене і за безцінь продане. Курував цей процес одіозний заступник мера Жадько Приймак, уточнили стопкорівці з Марганця.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини