“СтопКор” відкрив одразу чотири нові осередки

06.09.2017 19:45

Команда "Стоп корупції" поповнилась представниками у Миколаєві, Херсоні, Краматорську та Костянтинівці. Про відкриття нових осередків активісти проекту оголосили у рамках антикорупційного рейду на Буковині.

Процедуру підписання команда проекту провела у будівлі Чернівецької обласної адміністрації, де раніше у будівлі обласної ради мала відбутися прес-конференція представників чернівецького осередку. Зустріч зі ЗМІ зірвало керівництво облради, коли в останній момент відмовило в наданні приміщення.

"Поведінка чиновників облради не завадила нам урочисто оголосити про поповнення в нашій команді. Збори провели у приміщенні, яке нам надало керівництво Чернівецької обласної адміністрації. Сьогодні з нами пліч-о-пліч у боротьбі з корупцією та хабарництвом стали принципові, справедливі й чесні люди, наші однодумці та побратими. Вітаємо наших колег у дружній команді "Стоп корупції", – зазначили представники головного офісу проекту.

Додамо, що команда "Стоп корупції" провела рейд на Буковині. Активісти навідались до правоохоронних органів області через низку резонансних справ щодо нападів на борців з корупцією, контрабандою на державному кордоні та причетність до злочинних схем топ-посадовців Чернівецької митниці.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X