“СтопКор” спільно з Укртрансбезпекою проводить ваговий контроль вантажівок

14.03.2018 11:56

Активісти «Стоп корупції» спільно з представниками Укртрансбезпеки виїхали на рейд з контрольного зважування багатотонних вантажівок для протидії псуванню дорожнього покриття. Наразі проводять перевірку на Бориспільській трасі поруч із селом Олександрівка.

Поки що порушень серед перевізників учасники спільного рейду не виявили.

Нагадаємо, раніше у рубриці «Стоп корупції» в дії» журналісти розповіли про новації в роботі Укртрансбезпеки. Голова відомства Укртрансбезпеки Михайло Ноняк повідомив про впровадження вагового контролю на дорогах, посиленню штрафів для порушників норм транспортних перевезень, посилення штату кваліфікованими працівниками та придбання сучасних технічних засобів роботи.

«Ми підтримуємо плани служби та сподіваємось, що голові відомства вдасться реалізувати усі амбітні задуми. Зауважимо, що ми неодноразово співпрацювали зі службою під час рейдів серед великогабаритного транспорту. Разом фіксували перевищення лімітів із вантажності. Після таких перевірок водії-порушники отримали штрафи, а, зокрема, на ділянці Житомирської траси почали активно працювати пункти для моніторингу порушень серед великогабаритного транспорту», – зазначили у «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини