“СтопКор” слідкував за судом у справі про скандальну приватизацію комунального майна у Слов’янську на Донеччині

28.09.2017 10:32

В Слов'янському міськрайонному суді поновилися слухання справи за позовом одразу шести громадських об'єднань проти рішень Слов'янської міської ради та Слов'янського виконкому про приватизацію майна об'єкта комунальної власності територіальної громади м. Слов'янська. Ідеться про будівлю за адресою вул. Батюка 21/83.

За даними активістів "Стоп корупції", право власності на приміщення набула дружина секретаря Слов'янської міської ради, а сам чиновник проголосував навіть всупереч конфлікту інтересів. Подробиці повідомили активісти святогірського осередку "Стоп корупції".

"Претензії до влади полягають у тому, що при приватизації даного приміщення були порушені правила та спосіб проведення консультацій з громадськістю міста, що суперечить чинному законодавству. На думку позивачів, міський голова Вадим Лях знав про порушення процедури розгляду питання, але проігнорував зауваження громадських об'єднань.

Також громаду обурює той факт, що на засіданні виконкому за приватизацію вказаної будівлі особисто голосував секретар Слов'янської міської ради Ж.Кім, хоч мав при цьому конфлікт інтересів, оскільки права власності на приміщення за адресою вул. Батюка 21/83 набувала ... його дружина. З цього приводу посадовця очікує неминуче звернення до НАЗК.

"Стоп корупції" м. Святогірськ продовжує стежити за справою", – зазначили стопкорівці у соцмережі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X