“СтопКор” проводить громадську приймальню під судом, де слухатимуть справу псевдоактивіста-вимагача Бурди

18.07.2018 15:03

Активісти «Стоп корупції» проводять громадську приймальню під судом у Василькові на Київщині, де заслухають справу псевдоактивіста, вимагача грошей з підприємців та голови ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров’я» Михайла Бурди. Представники проекту поширюють серед відвідувачів та працівників суду листівки з описом усіх «досягнень» активіста-самозванця.

«Псевдоактивіст Михайло Бурда відродив на Київщині «бандитські 90-ті» і вже притягався до відповідальності за порушення закону. У суді розглядається справа за організовану бійку у Київраді за статтею «хуліганство». Його взяли «на гарячому» під час передачі грошей та оголосили підозру за фактом вимагання коштів (за кожний кубометр видобутого піску) у підприємця, який займається видобутком піску в Обухівському районі.

Зі свідчень представників легальних видобувачів піску встановлено, що Бурда М.М. створив організоване злочинне угрупування, яке спеціалізується на вимаганні коштів (фактично «рекеті») з  нелегальних видобувачів піску в Києві та області під погрозами насильства, а також закриття такого бізнесу. Його ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров'я» у бандитський спосіб «кришує» нелегальних видобувачів піску.

Крім того, Бурда М.М. як фігурант кримінального провадження після сплати застави постійно порушує покладені на нього обов’язки: виїжджає за межі м. Києва (в Обухівський, Києво-Святошинський, Вишгородський, Броварський райони Київської області), де продовжує захищати від правоохоронців і активістів нелегальні точки видобутку піску. До того ж, знаходячись під слідством та під підозрою, разом зі своєю ОЗУ неодноразово незаконно втручався у слідчі дії. Зокрема, з'являвся в нічний час на незаконній точці видобутку піску, впливав на свідків та намагався знищити речі й документи, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення.

Громадськість вимагає захистити суспільство від бандитських діянь Михайла Бурди!  Бандита Бурду – за ґрати!

Михайло Бурда, 24.02.1981 р. н., проживав та в м. Луганськ, проживає в м.  Києві, засновник Всеукраїнської громадської організації «Бюро з питань захисту екології та здоров’я». На даний час Бурда М.М. зі своєю групою зайнявся «чистим вимаганням» (рекетом). Зокрема, зі своєю ОЗУ здійснює набіги на нелегальних видобувачів піску з погрозами фізичною розправою та вимаганням коштів під виглядом захисту екології та під брендом своєї екологічної ГО. А отже, ГО «Стоп корупції» вже скерувала до Міністерства юстиції звернення з вимогою зупинити діяльність громадської організації «Бюро з питань захисту екології та здоров'я».

Також Михайло Бурда організував в Інтернеті публікацію інформації, яка ганьбить репутацію ГО «Стоп корупції», – ідеться у листівці.

Нагадаємо, у червні 2017 року Прокуратурою Київської області відносно Бурди М.М. відкрито кримінальне провадження за № 420171100000000353 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.189 КК України «вимагання». В рамках вказаного провадження Ухвалою Апеляційного суду міста Києва від 03.08.2017 року підозрюваному Бурді М.М. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 128.000 грн з процесуальними обов’язками: не відлучатися з населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурора, слідчого судді або суду; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт для виїзду за кордон.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X