“СтопКор” провів акцію на підтримку ФК “Арсенал-Київ”

14.01.2019 17:06

14 січня в Києві активісти “Стоп Корупції” провели акцію на підтримку футбольного клубу “Арсенал” та футбольної академії “Шахтар”.

“Ми, ГО “Стоп Корупції” вважаємо, що повинні бути заходи для заняття молодіжним спортом, тому що це як фізичний, так і духовний розвиток нашої держави” – заявили вони.

Нагадаємо, що 11 січня 2019 року на особистій сторінці Анатолія Юркевича з'явився допис щодо рейдерського захоплення приміщень готелю та ресторану у селищі Щасливе Бориспільського району Київської області, який підхопила низка вітчизняних ЗМІ.

"З приводу зазначених обставин ФК "Арсенал-Київ" зазначає наступне: всі обставини, зазначені у вказаних матеріалах, не мають жодного відношення до реальної ситуації.

З 2014 року ФК "Арсенал-Київ" орендував у структур пана Юркевича А.І. земельні ділянки, приміщення та замовляв послуги з розміщення ДЮСШ «Арсенал-Київ» та Футбольної Академії "ШАХТАР".

За час оренди зазначеного майна, відповідно до домовленостей з паном Юркевичем, ФК "Арсенал-Київ" проведено реконструкцію футбольних полів та створено належну інфраструктуру для якісного та повноцінного функціонування ДЮСШ "Арсенал-Київ" та Футбольної Академії "ШАХТАР". В створення зазначеної інфраструктури ФК "Арсенал-Київ" вкладено значні грошові кошти в сумі, що перевищує 50 000 000 грн. Наслідком чого стало якісне та повноцінне функціонування вказаних дитячих закладів.

Приблизно в червні 2018 року, після подій навколо ТРЦ "МАГЕЛАН" (м. Київ), ФК "Арсенал-Київ" із засобів масової інформації стало відомо, що у пана Юркевича та структур, пов’язаних із ним, виникли проблеми з ПАТ "СБЕРБАНК". Однак пан Юркевич запевняв керівництво ФК "Арсенал-Київ", що має домовленості з банком про викуп заставленого майна і дитячим закладам нічого не загрожує.

Проте наприкінці листопада 2018 року ФК "Арсенал-Київ" отримав повідомлення від ПАТ «СБЕРБАНК» про те, що банк є власником приміщень, якими користується ФК "Арсенал-Київ" з грудня 2017 року і договори оренди, укладені зі структурами Юркевича, є нікчемними, а орендна плата сплачувалась на вказані структури безпідставно та незаконно. Крім того, банк повідомив що вказані приміщення необхідно звільнити, або укласти нові договори суборенди з компанією, з якою банком укладено новий договір оренди зазначених приміщень.

Враховуючи вищевикладене, ФК "Арсенал-Київ" та Футбольної Академії "ШАХТАР" фактично стали заручникам недобросовісної поведінки пана Юркевича стосовно своїх кредиторів та зобов’язань і ніякого відношення ні ФК "Арсенал-Київ", ні Футбольна Академія "ШАХТАР" до якихось там "рейдерських захоплень" та "зривів переговорів" не мають.

ФК "Арсенал-Київ", так само і Футбольна Академія "ШАХТАР", зауважують, що не є стороною чи учасником будь-яких майнових спорів з паном Юркевичем та афілійованими йому структурами, і в ситуації, що склалася навколо вказаного об’єкта, фактично такі дії є незрозумілим та нелогічним намаганням пана Юркевича втягнути ФК "Арсенал-Київ" та ФК "ШАХТАР" в конфлікт зі своїми кредиторами" – повідомили керівники клубу у своїй офіційній заяві.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини