«СтопКор» продовжує боротьбу з піщаними нелегалами

13.08.2018 16:26

«СтопКор» продовжує боротьбу з піщаними нелегалами. Цього разу активісти зафіксували чергову точку незаконного видобування піску у селі Зазим’я на Київщині. При цьому журналістам ніхто не спромігся нічого пояснити: частина браконьєрів представлялися рибаками, частина – охороною. Один з працівників повідомив: тут працює «ЕкоЗемБуд».

За словами місцевих, цей піщаний бізнес тут розгорнули у травні. Обсяги вражають! За підрахунками ГО «Стоп Корупції», за цей час нелегали намили майже 100 тисяч тон. При вартості 100 гривень за кожну тону йдеться про десятки мільйонів гривень незаконного прибутку. Адже цільове призначення землі зовсім інше. Цю ділянку сільрада віддала в оренду під будівництво котеджного містечка.

«На підставі яких документів, яких дозволів йде діяльність з намиву піску – відповіді ні від кого немає. Я знаю, що були спроби з'ясувати питання шляхом залучення співробітників поліції, але ці спроби на сьогоднішній момент нічим не увінчалися. Можна припустити, що поліція району зацікавлена в тому, щоб намив тривав», - констатує голова Української Асоціації Видобувачів Піску Вадим Пелих.

Тож разом із правозахисниками знімальна група «Стоп Корупції» вирушила до місцевої поліції. Деталі з місця подій:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X