“СтопКор” проаналізував проект “Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року”

20.09.2017 11:41

Представники марганецького осередку "Стоп корупції" взяли участь у громадських обговореннях проекту "Стратегії розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України до 2020 року".

Організатором та модератором заходу виступила Вероніка Комісар, член правління Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро". Захід відбувся у Дніпрі.

"Основними тезами обговорення стали такі напрямки, як боротьба та протидія корупції, при тому, як в середині органів внутрішніх справ, так і серед  населення, також учасники обговорення зазначили, що на сьогодні дуже гостро постає питання соціального захисту працівників органів, що координуються Міністерством внутрішніх справ та необхідності активізації громадянського суспільства з метою посилення участі представників громадськості у реформуванні структури МВС. Всього було зафіксовано 14 пропозицій, які в обов'язковому порядку будуть доведені до відома керівництва Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України", – розповіли організатори заходу.

Всього в обговоренні стратегічно важливого для держави документа взяли участь представники 22 громадських організацій Дніпропетровщини, серед яких організації екологічного спрямування, суспільно-політичні організації, організації ветеранів АТО та громадські формування з охорони громадського порядку, до заходу долучились представники з міст Дніпропетровської області, таких як Дніпро, Марганець, Кривий Ріг та Павлоград.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини