“СтопКор” прийшов з батоном до ДФС, щоб пожаліти начальника, яка віддала мільйони дочці й залишилась без даху над головою

У вівторок, 16 жовтня правозахисники "Стоп Корупції" прийшли до начальника управління ДПІ у Деснянському районі Києва Олени Пруднікової зі свіжими буханками хліба.

Передумовою приходу активістів стало те, що у 2015 році пані Олена, згідно з інформацією в її декларації, подарувала своїй дочці 1 мільйон гривень. У той же період донька отримала ще 1,5 мільйони. Також начальниця управління тоді задекларувала квартиру та машину.

Однак у 2016 році все її майно та додаткові доходи таємничо зникли з декларації та залишився лише прибуток з основного місця роботи. Таким чином, згідно з декларацією, жінка залишилась у статусі безхатченка.

На запитання правозахисників чому вона не декларує користування нерухомістю, начальник управління заявила, що не знала про такий пункт у законодавстві. Зауважимо, що упродовж 2-ох років у декларації була відсутня інформація про її місце проживання.

Крім того, стопкорівці впевнені, що не обійшлося й без іншої корупційної складової у цій справі – кумівства. На їх думку, Пруднікова влаштувала на роботу свою доньку до Деснянської райдержадміністрації.

Активісти "Стоп Корупції" вирішили поділитися з нею свіжим хлібом. Зауважимо, що саме в цей день у пані Олени був день народження, тож подарунок виявився доречним.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини