“СтопКор” приїхав у гості до виконавця рейдера Гордійчука Ігоря Терлеєва – той сховався

24.10.2018 12:55

22 жовтня активісти "Стоп Корупції" приїхали в гості до посібника в захопленні Старокостянтинівського молокозаводу депутата Хмельницької обласної ради Андрія Гордійчука – Івана Терлеєва.

"Знайшли ділянку землі. Там же город і квартиру. Сусіди підтвердили, що він там живе. Але вдома його не було" – повідомили правозахисники.

Тоді вони вирішили навідатися до офісу виконавця Гордійчука, але того не виявилось на робочому місці у приймальний день. За словами охоронця, Терлеєв був відсутній.

Також правозахисники навідались до обласного управління юстиції, де поспілкувалися з керівником установи. Той запевнив, що вони не контролюють приватних виконавців.

Активісти впевнені, що Терлеєв навмисне від них ховається.

Нагадаємо, у жовтні цього року журналісти "Стоп Корупції" виявили, що депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук зібрав банду рейдерів і за допомогою озброєних до зубів тітушок заблокував Старокостянтинівській молочний завод.

Потім за допомогою хабарів отримав у Хмельницькому господарському суді рішення, яким зобов'язав містоутворююче підприємство віддати йому 2 мільйони гривень, а суддя Сергій Гладій, порушивши інструкції, не дочекавшись 26 днів, упродовж яких сторони процесу мають право повідомити поштою про подачу апеляції, виписав наказ про термінове силове захоплення грошових коштів.

Ми запитали у судді Гладія, якого команда "Стоп Корупції" вже ловила на незаконному збагаченні, а саме купівлі елітного авто Infiniti, навіщо він допомагає рейдерам нападати на молокозавод, на що Гладій, немов вівця, виправдався, мовляв, це не його справа і звинуватив у всьому свій комп'ютер.

На цьому пан Гордійчук не зупинився і дав кілька сотень доларів приватному судовому виконавцю Івану Терлеєву, який наклав арешт на весь молокозавод, який коштує багато сотень мільйонів гривень.

Тоді на запитання журналістів судовий виконавець Іван Терлеєв відповідав нечітко, наполягав, що робить все законно і заявив, що "нехай суд знімає арешт зі Старокостянтинівського молокозаводу".

Подробиці справи читайте в матеріалі "СтопКору": "Виконавець Ігор Терлеєв з депутатом Гордійчуком рейдерять Старокостянтинівський молокозавод".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини