“СтопКор” пікетує Апеляційний суд Кіровоградщини через справу про земельне рейдерство

17.10.2017 11:20

Апеляційний суд Кіровоградщини виносить рішення про поновлення договорів оренди земельних паїв попри волю власників та фактично змушує селян продовжувати співпрацю з компанією "Агроконтракт-Н". Про це активістів "Стоп корупції" повідомили місцеві жителі. 

Представники проекту провели імпровізовану акцію протесту під судом із суддями-маріонетками та Фемідою із зав'язаними очима.

"Земельні паї надані селянам разом з Конституційним правом розпоряджатися ними. А отже, ніхто не має права змушувати пайовиків віддавати в оренду паї всупереч їхній волі. Натомість Апеляційний суд Кіровоградщини взяв на себе право вирішувати за власників, хто має право обробляти їхню землю!

За три роки після розірвання договору з компанією "Агроконтракт-Н" суд змушує поновити співпрацю всупереч волі пайовиків! Що це? Хто надав суду право розпоряджатися власністю селян?

Є всі підстави вважати, що судді Апеляційного суду Кіровоградщини діяли не в інтересах Закону, а в інтересах "Агроконтракт-Н". По суті, через суд реалізовано схему рейдерства", – розповіли деталі справи активісти "Стоп корупції".

Команда проекту вийшла на захист права вибору пайовиків та забезпечила присутність правозахисників "Стоп корупції" у судових засіданнях по цій справі.

"Одночасно з акцією протесту під Апеляційним судом Кіровоградщини "Стоп корупції" проводить протести під Вищою Радою Правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів з вимогою покарати суддів, які реалізують схеми рейдерства!", – зазначили активісти проекту.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини