“СтопКор” підняв питання про піщаних браконьєрів на комісії у РДА Броварського району

14.03.2018 15:17

Після звернення активістів «Стоп корупції» на комісії з питань земельних відносин у Броварській РДА обговорили проблему діяльності піщаних нелегалів у районі.

Представники проекту виступили з проханням звернути увагу та втрутитись в незаконні дії браконьєрів. Подробиці повідомив правозахисник проекту Костянтин Варшавський.

«У Броварському районі гостро стоїть питання незаконного видобутку піску. Один з останніх яскравих прикладів – Погреби. Правоохоронні органи залишаються бездіяльними, не дивлячись на відкрите кримінальне провадження. Водночас арештована техніка піщаних нелегалів раптово зникла з місця зберігання» – розповіли активісти «СтопКору».

«На жаль, районна рада залучена опосередковано. Ми знаємо, що там відбувається беззаконня, але вплинути на це не можемо. Та залишити це питання без уваги також неможливо. Ми готові допомогти в боротьбі з піщаними браконьєрами в рамках закону, тому вимагатимемо роз'яснення від правоохоронних органів по кримінальному провадженні. На кожну комісію потрібно залучати громадську організацію та опрацювати з головою комісії проект, де будуть висунуті конкретні пропозиції по боротьбі з нелегальним видобутком піску», – зазначив голова комісії Валерій Чев.

Усі присутні підтримали ініціативу одностайно.

Нагадаємо, у рубриці «Стоп корупції» в дії» автори показали боротьбу із незаконною точкою видобутку піску у селі Погреби на Київщині. У рамках громадського моніторингу активісти неодноразово ловили браконьєрів на гарячому та вимагали арешту й конфіскації спецтехніки. За даними «СтопКору», за точкою стоїть скандально відомий нелегал Валентин Рак.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини