“СтопКор” написав заяву в прокуратуру щодо новопризначеної заступниці мера Вишгорода, яку незаконно допустили до відділу тендерних закупівель

22.10.2018 15:00

22 жовтня правозахисники "Стоп Корупції" завітали до новопризначеного прокурора Вишгорода із заявою щодо неправомірного призначення Марини Мельник на посаду першого заступника Вишгородського міського голови.

Активісти пояснили суть та мету візиту і подали звернення особисто прокурору в руки.

Він прийняв колективне звернення та попросив борців з корупцією звертатись до нього і стосовно інших питань, якщо такі виникатимуть надалі. Також прокурор запевнив, що він у Вишгороді нова людина й не збирається покривати місцевих злочинців чи правопорушників.

Крім того, він попросив стопкорівців повідомляти його щодо будь-яких корупційних схем. Зокрема, виявив зацікавленість у темах піску, лісів та земель. Новопризначенець дав зрозуміти активістам, що готовий запрошувати журналістів та правозахисників на будь-які заходи, які проводить прокуратура Вишгорода.

Нагадаємо, що під час громадського розслідування "СтопКору" виявилось, що Марина Мельник, будучи депутатом Вишгородської міської ради, не здавши депутатський мандат, приступила до виконання обов'язків першого заступника Вишгородського міського голови, що є грубим порушенням чинного Законодавства України.

Також, під час виконання обов'язків заступника мера міста вона не увійшла до складу Виконавчого комітету, чим теж порушила закон.

Крім того, новопризначена заступниця неправомірно була допущена до фінансового відділу Вишгородської міської ради та відділу тендерних закупівель, що викликало неабияку підозру в активістів "Стоп Корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини